top of page

Společnost TEXO PLUS byla založena v roce 1994 s cílem poskytovat kompletní servis v oblasti výstavnictví a služeb v reklamní propagaci.

V současnosti dosahuje společnost TEXO PLUS ročního obratu v řádech desítek milionů korun. 

Naše motto - "Jsme tu pro Váš úspěch"- je naplňováno vysokou flexibilitou a maximální vstřícností vůči požadavkům a potřebám zákazníků, souběžně s kvalitou poskytovaných služeb.

 

Naše hlavní činnosti lze rozdělit do čtyř oblastí:

  • komplexní reklamní a tiskové služby – zajišťujeme, od grafických prací až po konečnou realizaci, tiskoviny, velkoplošný tisk, řezanou grafiku, reklamní předměty, reklamní textil, atypickou reklamu atd.

 

  • výstavářská činnost – navrhujeme a realizujeme výstavní expozice, kompletní výstavy včetně doprovodných akcí, kontraktační firemní výstavy, konference, kongresy, módní přehlídky, firemní interiéry a vzorkovny. Jsme členem Asociace výstavářských firem, která sdružuje nejlepší firmy z oboru.

 

  • výroba oblečení a doplňků pro sport, práci a volný čas technologií sublimace s možností vlastní grafiky již od 1 ks textilu

 

  • prodejna české bižuterie a skla Palác Plus – na ploše 700 m2 provozujeme největší prodejnu jablonecké bižuterie a skla ve střední Evropě. 

 

 

Ve všech oborech jsme maximálně soběstační. Jsme ve vlastním objektu s administrativou, výrobou i se skladovými prostory. Od roku založení až do dnešní doby se počet zaměstnanců i obrat společnosti TEXO PLUS lineárně zvyšuje. 

bottom of page